Düş Defteri Akademisi

Düş Defteri Akademisi Kişisel Gelişim Eğitim ve Koçluk Merkezi koçluk esası üzerine kurulu bir merkezdir.

Gerek seans bazında kişilerin sıçrama yapmasını sağlayarak gerekse de koçluk eğitimleri verip yeni koçların bu mesleği edinmelerine aracı olarak topluma hizmet etmektedir.

Şirketlerde ve organizasyonlarda belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda şirket içi sürekli eğitimler vermektedir. Aynı zamanda dershanelerle birlikte öğrenci koçluğu çalışmaları yapar. Diğer taraftan isteyen bireylerinde de yaşam ve öğrenci koçluğu eğitimini uzmanları aracılığıyla almalarını sağlar.

Kurumlarla yapılan çalışmalarda öncelikle uzman koçlar eşliğinde kurumla görüşülüp kurumun tam olarak hangi tarafının güçlendirilmesi gerektiği ile ilgili bir durum analizi yapılır. Sonrasında ise gerekirse danışmanlık boyutunda gerekirse de koçluk boyutunda kuruma destek verilir. Böylelikle kurumdaki motivasyon, verimlilik, kurum içi iletişim ve başarılı, sonuç alan çalışma azmi tekrar canlandırılır. Bu arada gerekli hallerde yine kurumla ortak hareketle gerekli görüldüğü alanlarda kurumsal eğitimler ile takviye edilir

Düş Defteri bünyesinde, şirket bazında veya bireysel olarak; iletişim becerileri, stres yönetimi, NLP ile zaman yönetimi, motivasyon, hafıza teknikleri, hızlı okuma ve anlama, NLP ile satış ve pazarlama v.b. eğitimlerinin yanında üst yönetim koçluğu, satış koçluğu, toplantı koçluğu, takım oyunları gibi faaliyetlerde de bulunmaktadır. Uzman eğitimciler sayesinde toplumda sağduyulu, pozitif bakış açısına sahip, hedeflerini bilen, potansiyellerini keşfedip onları kullanabilme becerisine sahip bireylerin var olmasına yardımcı olur.

Yapılan uygulamalar ruhsal, bedensel ve zihinsel dengemizin oluşmasına yardımcı olarak; gerek stresli iş hayatımızla başa çıkmakta başarılı olmak gerek de iç dinginliğimizi sağlayıp farkındalığımızı arttırmak hedeflenmektedir.

Kısacası Düş Defteri’nin vizyonu olan geleceğe güvenli bakan, iç dünyasını dengelemiş, duygularına hâkim, bedeniyle barışık hedeflerine koşan bireylerin oluşturduğu topluma her gün bir adım daha yaklaşmaktır. Bunu da her gün adım adım kendine güvenen üyeleri sayesinde gerçekleştirmektir. Misyonu olan toplumsal barışa katkı da ancak bunun sayesinde oluşacaktır…