Hayatımızda aradığımız ve adını bir türlü koyamadığımız kayıp parçamız keşfi….. Bu kayıp parça hissi: geçmişten gelen, bugünümüzü ve bugünden sonrasını etkileyen kendimizle ilgili olumsuz düşüncelerimizin yansımasıdır.


TPT: Kuantum alanda yaratım sürecini başlatan; Hayatın her alanında uygulanabilicek mutlak kesin sonuçlar veren bir tekniktir.


Düşüncelerin duygusal bağajları vardır. Bütün olumsuz duygularımızın temelinde, negatif bir çekirdek inanç – tohum verisi – yaratır. Bu veri bizi kendimizi engellemiş aynı aynı döngünün içinde bulunan sürekli tekrar eden aynı olaylar içinde kendimizi buluruz.


Ve hayatımızın tüm veri tabanı bundan direkt etkilenir. Bu negatif inanç çekirdek verisi beynimizin ilkel yanında kodlanmış halde bulunur. Gerçek redikal bir değişim bu ilkel beyindeki negatif veri tabanın değişmesi ile mümkündür. İlkel beyin düzeyinde değişim gerçekleşmezse insanlar değişmek istedikleri halde değişemezler yani aynı döngü içinde hapsolmuşluk duygusu taşırlar.

Kuantum alanda bilinç altında değişim kararı verildiğinde; hayatınızdan çıkarmak istediğiniz tüm olumsuz duygular hızlı ve kalıcı olarak dönüşür.
Böylece hayatınızın her alanında mucizeyi deneyimlersiniz.


Bu süreç sonunda olumsuz blokajlar çözülünce sonsuz olasılıklar okyanusundaki her hayal tezahür eder. Dolayısıyla bütün gerçekler düşlerle başlar.


Gerçek özgürlük, düşleme sanatını tekrar hatırlamak ile başlar tıpkı çocukluğumuzdaki gibi….