Regresyon Terapisi

Regresyon ; insanın geçmişten taşıdığı bugününü ve bugünden sonrasını etkileyen, öğrendiği yanlış duygusal kalıpları dönüştürme çalışmasıdır. Önceki hayatlarında öğrenmiş olduğu yanlış duygusal kalıplar kişinin yaşamakta olduğu hayatında çeşitli konularda blokajlar yaşamasına sebep olur.


Regresyon çalışması, bu yaşamımıza şifa getirebilen çok etkili bir arındırma çalışmadır. Bu çalışma problemin kökeni üzerinde çalışır ve güvenli bir şekilde onu dönüştürerek şifalandırır.

Kök sebebi bubulup çözümlemeden, sorunları çözmek hastalığı sağlığa çevirmek mümkün değildir. Her fiziksel so- runun ardında duygusal bir kök neden vardır.

Geçmişe döndürülüp oradaki travma nötralize edip o yaşamın şimdiki yaşamımız üzerindeki etkilerini fark ettiğimizde , bu yaşamdaki semptomlar tamamen ortadan kalkar ya da hayatımıza keyifle devam edebileceğimiz noktaya kadar azalır; akıl karışıklığı, acı, üzüntü, korku, taşınan yüklerin ağırlığı, çaresizlik, suçluluk gibi duygular bizden uzaklaşır; kendi ruhumuza ait olmayan hallerden kurtulup rahatlarız ve giderek kendi gerçek varlığımızı deneyimler hale geliriz.

Geçmiş yaşam çalışması aracılığıyla derin seviyede DNA düzeyinde; duygusal zihinsel, ve ruhsal şifaya kavuşabiliriz.