Bireysel Özel Terapi

Kişi ile birebir özel yapılan 12 farklı tekniğin uygulandığı kesintisiz 2 tam gün süren çalışma programıdır.


Tam gün yapılan çalışma sonrası kişinin süreci takip edilir, gerekli görülürse ücretsiz ek seanslar ile gelişim sürecine ivme kazandırılır.


Böylece kişi kendisi ile ilgili negatif algıların derinden dönüştürerek gerçek özgürlüğünü adım atar. Tıpkı hayata gözlerini açtığı andaki masumiyet gibi… İçimizdeki tamamlanmamışlık duygusu; sanki birşeyler eksikmiş hissi ve mutsuzluk duygusu oluşturur.


Bu durum bizi hayat amacımızdan uzaklaştırarak içsel dengemizi bozar. İşte bu noktada hayatımızdaki eksik parçayı bilinçli bir farkındalıkla bulduğumuz AN hayat amacımızı keşfetmiş oluruz ve hayatta her AN sevinç ve huzuru yaşarız.


Hayatımızda yarattığımız bu denge bizi hedeflerimize ve içsel mutluluğumuza kesin bir yolla ulaştırır.
Çekirdek inanç Tohum verisi çalışması ile; diğer teknikler ağacın dallarını budamak gibiyken çekirdek inanç çalışması ; ağacın köküne yani tohum verisine iner ve dönüştürür.


Bu çalışmayla birçok alanda spesifik olarakta çalışılabilir örneğin ; İlişkiler, bolluk-bereket, iş kayıpları, evlilik, sigara, panik atak, Kilo alma – verme , dikkat eksikliği ve odaklanma problemi, tekrar eden başarısızlık hikayeleri gibi birçok konuda da çalışılabilir.


Bir problemi onu ortaya çıkaran bilinç düzeyi ile çözemezsiniz. Geçmişten gelen, bugünü etkileyen ve bugünden sonrasını etkileyen; kendimizle ilgili olumsuz inançlarımızı dönüştürerek çözüme ulaşırız.